Wróć do poprzedniej strony...

Uczestnicy 2020

Lp. Imię i Nazwisko Miejscowość Kraj Liczba gołębi
1. Tomasz Ostrowski Brodowo 5
2. DARIUSZ GLINKA GRÓJEC 5
3. DANIEL GIEREJ SADOWNE 5
4. KOBIELA MARCIN RADOM 5
5. KŁÓSEK ANDRZEJ SADOWNE 5
6. RUSZCZAK PIOTR NOWE PŁUDY 5
7. Łukasz Hasik Perzyny 5
8. UFNAL JANUSZ I PRZEMYSŁAW ŁOCHÓW 5
9. SZYMAŃSKI MARIUSZ WOŁOMIN 5
10. GRALA JACEK ŁOJKI 5
11. SOBOTKA KAMIL RZĄDZA 5
12. Łukasz Myszkowski Faringdon 5
13. MARCIN JANUSZ OSIŃSKI WARSZAWA 5
14. CZARNAK PRZEMYSŁAW ŁOCHÓW 5
15. PIEKUT SYLWESTER ŁOCHÓW 5
16. MARCISZEWSKI DARIUSZ PIŃCZÓW 5
17. ROBERT JUSZCZYK GÓRNOWOLA 5
18. PATOCKI-SKARŻYŃSKI OLSZEWICE 4
19. Szwagry Warszawa 5
20. Bronisław Mączyński Plewiska/Ponanaia 6
21. Łukasz Wszołczyk-Lipka Warszawa 5
22. Chojecki Damian GRĘBKÓW 5
23. GAJCY-SYRÓWKA WÓLKA DĄBROWICKA 5
24. Sadowski Patryk Szewnica 5
25. Mercedes Łochów 03 5
26. Włodzimierz Kolarczyk Krakowiany 5
27. ZABRODZKI DARIUSZ SULEJÓWEK 5
28. SZPADZIK JOANNA I MARCIN DOBIESZ 5
29. BIENIEK DARIUSZ KLIPPAN 5
30. CZARNOCKI TEAM NAKORY 5
31. SZULC ROMAN NAKORY 5
32. JAGUŚ ROMAN ORZECHÓW 5
33. A.A.A. LIPIŃSCY NOWE OSINY 5
34. RYBICKI DARIUSZ Warszawa 5
35. STĘPIEŃ BOGDAN Stanisławów 5
36. PRACZ RADOSLAW Kozienice 5
37. OLCZAK ROBERT Grodzisk Mazowiecki 5
38. IWANCZUK KRZYSZTOF Gliniak 5
39. SUPER GOŁĄB Skierniewice 5
40. BARANOWSKI TEAM Łochów 5
41. NORBERT ZAJĄC Chełm 5
42. KRZYSZTOF RUMIK Łosice 5
43. OŚKO HUBERT Jeruzal 5
44. KORNILUK DARIUSZ PISZCZAC 5
45. JĘDRZEJCZYK BOGDAN WYSZKÓW 5
46. MWG MAZURY Popowo k/Grajewa 5
47. Wojciechowski Piotr Golska Huta 5
48. Rychta Dariusz Wołomin 5
49. Karczmarczyk Robert Nadarzyn 5
50. Zaboklicki Adrian Dobre 5
51. Po Ra Pi Gąbin 5
52. Plak Krzysztof Stoczek Łukowski 5
53. Robert Toruszewski Klembów 6
54. Ewa i Mariusz Pury Stanowiska 5
55. Damian Warszawa 3
56. Stachelski Tadeusz Kolno 5
57. PIOTR BLOCH DŁUGOSIODŁO 5
58. Patryk Maksio Piaseczno 5
59. DŁUSKI KRZYSZTOF I KAMIL ŁOCHÓW 5
60. WIERZCHOŁOWSKI DANIEL KAMIONNA 5
61. TOBI POLSKA 3
62. BIERNACKI WŁADYSŁAW SKUSZEW 4
63. ANDRZEJ TRYC GRABOWIEC 4
64. CZAPLIŃSKI TOMASZ RYPIN 10
RAZEM: 320

Edycja 2020

Regulamin Formularz zgłoszeniowy Uczestnicy Sponsorzy Spis gołębi Brakujące gołębie Plan lotów Listy wkładaniowe Wyniki na żywo Loty treningowe Loty konkursowe As gołębi Aukcja

Kontakt

Wspólny Gołębnik Ogrodniki
Łukasz Czarnogórski

07-132 Ogrodniki 121

tel.: +48 663 768 886
e-mail: czlukasz30@wp.pl

Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 16224

Tłumaczenie Strony

Informacje o Stronie

Strona utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937

www.wgogrodniki.pl

Copyright © Wszelkie Prawa Zastrzeżone.